Ujumiskool tegi hooajaeelse kontrollvõistluse

• 27.09.2015

Neljapäeval kogunes hulk Ujumiskooli ujujaid Kalev Spa ujulasse, et kontrollida enda hetke vormi Kalevi Ujumiskooli kontrollvõistlusel.

Meestest näitas parimat tulemust Markus Marandi, kes 50 m liblikujumises sai kirja aja 26.88. Kusjuures palju ei jäänud puudu ka isiklikust rekordist, vaid paar kümnendiku, seega on oodata Marandi esituses tänavu häid tulemusi.

Naiste parima tulemuse eest hoolitses Kaire Indriksoni hoolealune Riin Praks. Neiu sprintis 50 m vabalt ajaga 28.57. Tema tuules ujunud Eva Lotta Penjam oli kohe tema kannul ajaga 28.82.

Kõige noorem ujuja oli lausa 2007 sünniaastaga. See võistlus oli hea hetkevormi kontroll, et saada tagasisidet enda treeningute kohta.

Kõik tulemused leiad SIIT

Taas näeb meie klubi ujujaid Kalev Spas võistlemas 15-16 oktoobril kui toimuvad Tallinna meistrivõistlused.