Pärnu nelja ala mitmevõistluselt naaseti karikatega

• 18.01.2017

Eelmisel nädalal toimus Pärnus Nelja ala mitmevõistlus, kus ujujatel tuli ujuda 50m liblikat, 100m rinnuli, 200m selili ja 400m vabalt. Ujumiskooli esindas 16 tublit ujujat.

Nelja ala kokkuvõttes saavutas Frank Johan Ojarand meeste arvestuses hõbedase autasu. Neljast peetud alast võidutses Ojarand 100 m rinnuliujumises ajaga 1.09,14. Ülejäänud kolmel alal ja üldarvestuses tuli tunnistada Armin Evert Lelle paremust.

Naiste konkurentsis ujus ennast pronksmedalile Kelli Marie Missik. Individuaalselt tegi Missik parima soorituse 50 m liblikujumises kus lõpetas teisena.

Noorte arvestuses saavutasid Kirill Tšalov ja Sandra Tammiste üldarvestuses teise koha. Liilia Tõnisson oli noorte arvestuses kolmandal kohal.

Lisaks hüppasid Ujumiskooli eest veel vette: Rasmus Kovask, Ragmar Valliste, Mark Tomi Wilhelm Vompa, Susannah Kaul, Kirke Penter, Kaisa Pollisinski, Kertu-Triin Roosmann, Polina Rozova, Rahel Sisas, Felicia Talamanov, Jette Viik.

Kõik tulemused leiad SIIT: