Ojarand, Viirpuu, Pollisinski ujusid Finis Cupil ennast poodiumile

• 14.05.2017

Täna, 14.05, lõppes Tartus kaks päeva kestnud rahvusvaheline ujumisvõistlus Finis Cup. Kohal oli ka Ujumiskooli esindus ning parimad ujusid ennast ka poodiumile.

Heas hoos oli Frank Johan Ojarand kes näitas kõikidele konkurentidele tagatulesid 400 m kompleksujumises. Ta sai sel distantsil kaela kuldmedali ajaga 4.41,34. Hõbemedali saavutas ning venelase Artemy Kabanovi paremust pidi Ojarand tunnistama 400 m vabaltujumises ajaga 4.12,29. “Tulemustega jään rahule, sest ujusin kiiremini kui kaks kuud tagasi Eesti karikavõistlustel,” sõnas ujuja. “Tippvormi sihin juuni keskel toimuvaks Eesti meistrivõistlusteks.”

Noormeeste 2001-2002 s.a hulgas oli võidukas Jan Joonas Viirpuu. Ta saavutas esikoha 100 m rinnuliujumises ujudes enam kui kuue sekundiga uue isikliku rekordi ajaga 1.12,37.

Poodiumile ujus ennast ka Kirke Pollisinski. Ta alustas võistlust hõbemedaliga 400 m vabaltujumises kus sai kirja ajaks 4.46,89. Selle ajaga parandas ta enda isiklikku rekordit ligi kolme sekundiga. Poodiumi kolmandale astmele tõusis Pollisinski 400 m kompleksujumises tulemusega 5.30,40.