Noored võistlevad nädalavahetusel Tartus, vanemad hüppavad vette Audenteses

• 18.01.2018

Algaval nädalavahetusel on stardis paljud Kalevi Ujumiskooli õpilased. Vanemad hüppavad vette Audentese karikal ning nooremad Tartu Tähtede II etapil.

Laupäeval algusega kell 10:00 toimub juba traditsiooniks saanud Audentese karikas. Ujujad võistlevad 50-100-200 meetri distantsidel ning kolme ala FINA punktide liites selgitatakse välja parimad. Kompleksujujad heitlevad 100-200-400 meetri distantsidel.

Ujumiskooli eest on Audentese karikal startimas 17 ujujat. Ujujad saavad testida enda vormi ning saada tagasisidet treeningute kohta. Mängus on ka säravad karikad ning soovime meie ujujatele laupäevaks kiiret vett.

Noored madistavad Tartus

Pühapäeval toimub algusega kell 11:00 Tartus Aura ujulas Tartu Tähtede II etapp kus on stardis meie noorujujad sünniaastatega 2007-2010. Nooremad ujuvad 25 meetristel distantsidel ning vanemad veidi pikematel. Ujumiskooli värve hakkavad esindama 23 ujujat.

Jääme põnevusega ootama algavat nädalavahetust. Soovime kõigile palju edu ning palju uusi isiklikke rekordeid.

Audentese karika juhend leitav SIIT:

Tartu Tähtede II etapi juhend leitav SIIT: