Mark Iltsisin näitas Sillamäel ülivõimast minekut

• 02.04.2017

Laupäeval, 1. aprillil, toimus võistlussarja “Laste Karikas” III etapp. Kohal olid ka kaks ujumiskooli õpilast Mark Iltsisin ja Trevor Kägo kes noppisid taas medaleid.

Suurepärases hoos oli Mark Iltsisin (2006 s.a), kes poiste 50 m vabaltujumises sai kirja ajaks 28.81. See on noormehe suur isiklik rekord ning teatavasti ei ole ükski poiss 9-aastaselt nii kiiresti Eestis veel ujunud. Iltsisini järel hõbemedali saavutas Trevor Kägo kes samuti ujus suurepärase isikliku rekordi 30.03.

Iltsisin jätkas võidulainel 50 m liblikujumises kus ta sai ajaks taaskord suurepärase tulemuse. Aeg 32.18 andis talle kindla esikoha. Kägo noppis kuldmedali 50 m rinnuliujumises kus ajaga 39.15 ei leidunud talle konkurenti.

Kõik tulemused leiad SIIT: