Liivamägi teenis karjääri 59. Eesti meistrikulla, Ujumiskooli teise päeva saak üheksa medalit

• 18.06.2017

Tartus jätkuvatel 98. korda peetavatel Eesti meistrivõistlustel on lõppenud teine võistluspäev ning enda head vormi realiseerisid taas Ujumiskooli õpilased, kes võitsid teisel võistluspäeval üheksa medalit.

Teise päeva õhtuses osas jagati medaleid järgmistel distantsidel: 50 m selili, 100 m rinnuli, 200 m kompleksi ja 4×100 m vabalt.

Martin Liivamägi dominatsioon 200 m kompleksujumises jätkub. Ta võitis enda karjääri 59. Eesti meistritiitli ajaga 2.05,01. Samal distantsil jäi esimesena medalita Frank Johan Ojarand kes lõpetas neljandana.

Enda võistluste teise kuldmedali juunioride klassis pälvis Kristina Maria Jaamul. Ta oli täna parim 100 m rinnuliujumises ajaga 1.17,63. Poodiumile astus ka Kirke Penter kes pälvis kolmanda koha tulemusega 1.21,68. Ilusat ujumist näitas ka Daniil Svistunov kes meesjuunioride konkurentsis lõpetas kolmandana ajaga 1.09,41.

Paraujumise multiklassis saavutas Eesti meistrikulla Susannah Kaul, kes oli parim 50 m seliliujumises. Ta läbis distantsi ajaga 35.40, mis andis talle 716 punkti ning kindla esikoha.

Teise võistluspäeva lõpetasid 4×100 m vabaltujumised. Meie naisjuuniorid pälvisid taas hõbemedali ning seda ajaga 4.17,69. Võistkonnas ujusid Jaamul, Penter, Kirke Pollisinski ja Katariina Mäll.

Kahe päeva jooksul on Ujumiskool teeninud Eesti meistrivõistlustelt 23 medalit. Teise võistluspäeva hommikuste ujumistega saad tutvuda SIIT: