Kalevi pardikesed kontrollisid kodusel võistlusel vormi

• 11.03.2017

Eile, 10.03, toimus Kalev Spa 25-meetri ujulas Ujumiskooli pardikestele mõeldud võistlus, kus tulemuse said kirja üle 100 pisikese ujuja.

Võisteldi 25m distantsidel ning ujumisviisideks olid vabalt-, rinnuli- ja seliliujumine. Kõige nooremad ujujad olid 2010 aastal sündinud pisikesed sportlased. Kõik võistlejad said pärast võistlust ka suu mõnusalt magusaks.

“Võistlus oli tore ning lapsed said hea võistluskogemuse,” sõnas Ujumiskooli direktor Kristo Krinpus. “Oli näha, et treeningutel on tublit tööd tehtud, tehnika oli lastel ilus ning naeratus alati näol.”

Ujumiskooli treener Priit Aavik nõustus Krinpusega: “Kõige tähtsam väikeste laste võistlusel on, et naeratus oleks näol. Samas on Ujumiskooli sisene võistlus hea tagasiside treeneritele, kes saavad näha laste arengut ning vajadusel viia sisse vastavad korrektuurid.”

Järgmine Ujumiskooli pardikeste võistlus toimub 31. mail kui on kavas Kalevi Ujumiskooli hoooajalõpuvõistlus ning siis on ka vanematel võimalus tulla võistlust vaatama.

Kõik tulemused leiad SIIT: