Eesti meistrivõistlustel stardib 46-liikmeline Ujumiskooli esindus

• 16.06.2017

Homme saavad Tartus Aura ujulas alguse 98. korda toimuvad Eesti meistrivõistlused. Kalevi Ujumiskoolist on võistlustulle minemas 46 tublit ujujat.

Et kvalifitseeruda Eesti meistrivõistlustele tuleb täita kindlad normatiivid. Lisaks absoluutklassi medalitele jagatakse auhindu ka juunioridele ja noortele.

Nagu juba tavaks saanud, siis Ujumiskooli liider tänavustel meistrivõistlustel on Martin Liivamägi. Eelmisel aastal võidutses ta 200 m kompleksujumises. Tiitleid läheb kaitsma ka Frank Johan Ojarand, kes mullu oli parim 400 m kompleks- ja vabaltujumises.

Juunioride vanuseklassis kus noormeeste sünniaasta 1999-2000 ning neidudel 2000-2001 üritavad parimaid tulemusi näidata Kristjan Adamson, Eero Ääremaa, Kristina Maria Jaamul, Katariina Mäll ja Kirke Pollisinski. Lisaks on Ujumiskooli eest stardis veel mitmeid tugevaid juuniorideklassi kuuluvad sportlasi, kellel eesmärgid kõige kõrgemad.

Kõige nooremad noormehed ja neiud võitlevad medalite eest vastavalt vanuseklassides 2001 ja nooremad ning 2002 ja nooremad. Ujumiskooli liidriteks on Jan Joonas Viirpuu, Sandra Tammiste, Georg Salomon ja mitmed teised.

Võistlused algavad homme 17.06 ning lõppevad esmaspäeval 19.06. Soovime kõikidele edukaid starte ning vingeid tulemusi.

Live-tulemusi ja stardiprotokolle saab näha SIIT: