Räimeralli esimesel etapil osales ligi 500 noort ujujat

• 16.10.2017

Eile sai Tartus Aura ujulas alguse Räimeralli uus hooaeg kus osales ligi 500 noort ujujat. Ujumiskooli värvides hüppas vette 26 noort tulevikulootust.

Meie edukaim oli kõige nooremas vanuseklassis (2009 s.a ja nooremad) võistelnud Ragnar Kalvet. Ta võitis 25 meetri vabaltujumises hõbemedali uue isikliku rekordiga 18.41. Hea ujumise tegi noor ujuja ka 25m seliliujumises kus uue isikliku rekordiga 21.75 pälvis ta viienda koha. Sellel distantsil oli esikuuik vähem kui sekundi sees.

Kümne parema sekka ujus ennast veel Laura-Lota Melih (2009 s.a), kes esmakordselt ujus võistlustel 100 m vabalt. Tema ajaks 2.09,68 ja tasuks tubli üheksas koht.

Ujumiskooli eest osalesid veel: Mia Adriana Viilup, Emily Kuusing, Rudolf Suharov, Kaspar Alvin, Ingo Jagomägi, Karl Kuldkepp, Robin Nikolajev, Mihkel Abner, Tristan Türk, Birgit Reinaru, Kristin Meltsar, Laura Tõrra, Hans Kristian Prants, Andreas Hälvin, Marianne Ristmägi, Annika Hälvin, Mirt Sissel Kolk, Lisete Marie Rätte, Karl Jakob Jakobi, Renar Velav, Oskar Roomet, Mattias Mell, Teele Pallas ja Renar Velav.

Vaata kõiki tulemusi SIIT: