Medalid ja isiklikud rekordid Eesti karikavõistlustel Tartus

• 19.03.2018

Lõppenud nädalavahetusel toimusid Tartus Aura ujulas Eesti karikavõistlused. Noore võistkonnaga võistlustules olnud Kalevi Ujumiskooli sportlased võitsid medaleid ja ujusid isiklikke rekordeid.

Meie edukaim oli Emma Uusküla, kes astus poodiumile lausa kolmel korral. Parim esitus sündis 50 m rinnuliujumises kus ta uue isikliku rekordiga 34.81 saavutas teise koha. Kaks pronksmedalit teenis Uusküla 200 m rinnuli- ja kompleksujumises vastavalt aegadega 2.48,06 ja 2.31,70.

Pronksmedali teenis veel Kristina Maria Jaamul, kes 100 m rinnuliujumise distantsi lõpetas kolmandana. Kalevi Ujumiskool saavutas tänavu tihedas konkurentsis üldarvestuses 8. koha. Lisaks ujusid mitmed meie ujujad hooaja tippmarke ning isiklikke rekordeid.

Kalevi Ujumiskooli võistkond Eesti karikavõistlustel 2018: Kristjan Adamson, Georg Filippov, Daniil Svistunov, Aleksander Kirs, Markus Marandi, Mariangela Boitsuk, Kristina Maria Jaamul, Susannah Kaul, Kelli Marie Missik, Kirke Penter, Kertu-Triin Roosmann, Felicia Talamanov, Liilia Tõnisson, Marie Toompuu, Emma Uusküla, Jette Viik.

Kõik tulemused leiad SIIT: