Kasemets osales Taipeis toimunud universiaadil

• 25.08.2017

Taipeis leidis aset 29. korda peetud suveuniversiaad. Ujumiskooli õpilastest oli tänavu võistlustules Ayrton Kasemets, kes startis kõikidel rinnulidistantsidel.

Parima soorituse tegi Kasemets 50 m rinnuliujumises kus ta püstitas ka uue isikliku tippmargi. Ta läbis basseinipikkuse ajaga 30.09, mis andis talle 41. koha. Ameerikas elav ja treeniv Ujumiskooli õpilane oli lähedal ka enda 100 m rinnuliujumise isiklikule rekordile.

Kasemets läbis 100 m rinnuli ajaga 1.05,25 ning jäi enda tippmargile alla vaid viie sajandikuga. 200 m rinnuliujumises jäi tema tulemuseks 2.27,24. Nende aegadega saavutas 22-aastane ujuja vastavalt 48. ja 44. koha. Ta oli parim eestlane kõikidel rinnuliujumise distantsidel.

Taipeis toimunud võistluse tulemused leiad SIIT: