Kalvet Räimeralli II etapil võidukas

• 14.01.2018

Täna toimus Tartus Aura ujulas Räimeralli II etapp ning Ujumiskooli õpilastest oli stardis vaid Ragnar Kalvet, kuid see eest hoidis meie lippu vägagi kõrgel.

8-aastane Kalvet oli stardis 25 m vabalt- ja seliliujumises ning pääses mõlemal alal ka poodiumile. Vastast ei leidunud Kalvetile 25 meetri vabaltujumises kus ta saavutas 91 poisi konkurentsis esimese koha uue isikliku rekordiga 16.62.

Hästi käis Kalveti käsi ka 25 m seliliujumises kus ta sai kaela pronksmedali. Ka sel distantsil ujus ta isikliku rekordi saades ajaks 20.68. Kalevi Ujumiskooli pardikesed on suuremas koosseisus startimas järgmisel pühapäeval Tartus toimuval Tartu Tähtede II etapil ning ülejärgmisel pühapäeval on pardikesed võistlustules Kõik Meie Pardikesed II etapil.

Räimeralli II etapi tulemused leiad SIIT: