Enam kui 250 ujujat osales Kalevi Ujumiskooli hooajalõpuvõistlusel

• 08.06.2018

Enam kui 250 Kalevi Ujumiskooli õpilast osales meie hooajalõpuvõistlusel kus startisid nii suured kui ka väikesed. Kõik osalejad said ennast proovile panna endale sobival distantsil ning lisaks selgitati kahe ala kokkuvõttes hooajalõpuvõistluse parimad.

Kõige nooremas vanuseklassis (2011 s.a ja nooremad) tegid meie tulevikulootused südikaid starte. Poistest saavutas esikoha Erik Blumfeldt ja neidudest Erika Kuldkepp. Poistest ujusid ennast poodiumile veel Trevor Runo Rosenberg ja Knut Samuel Kivi ning neidudest Karola Vallimäe ja Grete Kutsar.

2010 s.a ujujate seas astusid poodiumi kõige kõrgemale astmele kahe ala kokkuvõttes Robin Nikolajev ja Mia Adriana Viilup. Poistest said medali kaela veel Karl Kuldkepp ja Rome Pukk ning tüdrukutest Kertu Eliis Kangru ja Saskia Asi.

Väga tihedaks kujunes heitlus 2009 s.a vanuseklassis. Poistest saavutas esikoha Ragnar Kalvet kellele järgnesid Hendrik Markus Haug ja Rudolf Suharov. Neidudest napsas esikoha Ines Elisabeth Raidma, kes edestas naplilt Laura-Lota Melihit ja Birgit Reinarud.

Airon Pajula sai kaela kuldmedali 2007-2008 s.a noormeeste seas edestades Andre Zahharovit ja Aaron Läänesaart. Sama vanade neidude seas saavutas esikoha Charlize Talamanov, teiseks tuli Mirtel Nagel ja kolmandaks Triin Mäekivi. 2005-2006 vanuseklassis astusid poodiumi kõige kõrgemale astmele Mark Iltsisin ja Marleen Akkermann. Hõbemedalid said kaela Georg Põld ja Charlotta Vilsar ning pronksised autasud Lars Sebastian Antoniak ja Leeni Anderson.

2003-2004 vanuseklassis pälvis esikoha Ranel Rannik edestades Kirill Tšalovit ja Carlos Tultsi. Neidudest oli nobedaim Marie Toompuu kelle järgnesid Mariangela Boitšuk ja Felicia Talamanov. Kõige vanemas vanuseklassis olid parimad Kristjan Adamson ja Kirke Penter. Hõbemedalitele ujusid ennast Markus Marandi ja Kaisa Pollsinski ning pronksile Frank Johan Ojarand ja Kelli Marie Missik.

Kõik osavõtjad said enda pingutuste ees auhinna. Lisaks said kõik Noortesarja finaali pääsenud ujujad tänukirja ning samuti ka Pardikesed kes finaalidesse pääsesid. Kalevi Ujumiskooli treenerid tänavad kõiki osavõtjaid ja pealtvaatajaid.

Kõik võistluste tulemused leiad SIIT: