Eratreening

Kalevi Ujumiskool pakub eratreeninguid lastele (alates 5-aastased) ja täiskasvanutele treeneriga kokku lepitud ujulas.
1 treeningu hind on 25 eurot + ujula sissepääs nii lapsele kui ka vajadusel treenerile. Sissepääs on vastavalt ujula hinnakirjale.

Eratreeninguid viivad läbi Kalevi Ujumiskooli treenerid Henry Hein, Epp Kruusmaa ja Priit Aavik. Treeningu aeg tuleb kokku leppida treeneriga ning siis juba kokkulepitud ajal tulla ujulasse kohale.

Miks valida just eratreening Ujumiskooli treenerite käe all?

Kaasa vaja võtta ujumispüksid/trikoo ja pesemisvahendid. Ujumisprillid, plätud jne on vabatahtlik. Pikkade juuste korral kindlasti ka ujumismüts.
Soovi korral saab “Kalevi Ujumiskooli” ujumismütsi osta treeneri käest 5 euroga.
Treeningvahendid (lestad,laud,ujuk) on Kalevi Ujumiskooli poolt ja neid pole kaasa vaja võtta.

Henry Hein – eesti ja inglise keeles
E-mail: henry@ujumiskool.ee