Vasaku veeru navigatsioon

 

Noorujujad osalesid Leedu suurvõistlusel

10274245_658081840914306_5421945502553174994_n9 meie Ujumiskooli noorujujat käisid 8. maist kuni 10. maini võistlemas igaaastasel suurel sprindifestivalil Leedus Anyksciais. Võistluspaika jõuti kohale neljapäeval, kus õhtul tehti soojendus ja tutvuti basseiniga.

Reedel ja laupäeval said Kalevi Ujumiskooli ujujad kogeda väga kõrge tasemelist suurvõistlust. Jan Joonas Viirpuu oli võistlustules endast aasta vanemate ujujatega, kuid sellegipoolest saavutas ta 8., 10., 12. ja 19.  kohad. Kokkuvõttes oli Viirpuu ka Kalevi Ujumiskooli poiste hulgas kõige edukam.

Tüdrukutest näitas stabiilset kõrget taset Johanna-Maria Randma, kui tuli kaks korda 9. ja korra 10. kohale.

Kõikide Kalevi Ujumiskooli õpilaste tulemused:

Jan Joonas Viirpuu
19. koht 50m vabalt vanuseklassis 13a ja nooremad poisid ajaga 31,05
8. koht 50m rinnuli vanuseklassis 13a ja nooremad poisid ajaga 33,89
10. koht 100m selili vanuseklassis 13a ja nooremad poisid ajaga 1.14,68
12. koht 100m kompleksi vanuseklassis 13a ja nooremad poisid ajaga 1.18,51

Mattias Kaspar Krõlov
16. koht 50m rinnuli vanuseklassis 13a ja nooremad poisid ajaga 36,06
16. koht 100m selili vanuseklassis 13a ja nooremad poisid ajaga 1.18,23
16. koht 100m kompleksi vanuseklassis 13a ja nooremad poisid ajaga 1.19,06

Carl-Joseph Suuroja
31. koht 50m vabalt vanuseklassis 13a ja nooremad poisid ajaga 32,43
21. koht 50m rinnuli vanuseklassis 13a ja nooremad poisid ajaga 37,43
21. koht 100m selili vanuseklassis 13a ja nooremad poisid ajaga 1.20,82
30. koht 100m kompleksi vanuseklassis 13a ja nooremad poisid ajaga 1.27,93

Nikita Pisarenko
38. koht 50m vabalt vanuseklassis 13a ja nooremad poisid ajaga 34,00
10. koht 50m liblikas vanuseklassis 13a ja nooremad poisid ajaga 36,04
6. koht 100m liblikat vanuseklassis 13a ja nooremad poisid ajaga 1.21,00
28. koht 100m kompleksi vanuseklassis 13a ja nooremad poisid ajaga 1.24,31

Vadim Solntsev
41. koht 50m vabalt vanuseklassis 14-15a poisid ajaga 28,00
40. koht 100m vabalt vanuseklassis 14-15a poisid ajaga 1.02,53
35. koht 50m liblikat vanuseklassis 14-15a poisid ajaga 30,12
38. koht 100m kompleksi vanuseklassis 14-15a poisid ajaga 1.11,44

Eero Ääremaa
56. koht 50m vabalt vanuseklassis 14-15a poisid ajaga 29,17
49. koht 100m vabalt vanuseklassis 14-15a poisid ajaga 1.05,87

Johanna-Maria Randma
9. koht 50m vabalt vanuseklassis 13a ja nooremad tüdrukud ajaga 30,50
9. koht 100m vabalt vanuseklassis 13a ja nooremad tüdrukud ajaga 1.07,85
10. koht 100m kompleksi vanuseklassis 13a ja nooremad tüdrukud ajaga 1.18,64

Eva Lotta Penjam
33. koht 50m vabalt vanuseklassis 14-15a tüdrukud ajaga 30,82
11. koht 100m selili vanuseklassis 14-15a tüdrukud ajaga 1.15,32
13. koht 100m liblikat vanuseklassis 14-15a tüdrukud ajaga 1.15,37

Katariina Mäll
10. koht 50m selili vanuseklassis 14-15a tüdrukud ajaga 33,60
7. koht 100m selili vanuseklassis 14-15a tüdrukud ajaga 1.12,31
30. koht 100m kompleksi vanuseklassis 14-15a tüdrukud ajaga 1.18,54

Kogu võistluse tulemusi saab näha SIIT

Avaldatud: 10.05.2014