Instructors

Merilin Aasa EOK III kategooria ujumistreener
Tel: 58158929
E-mail: merilin@ujumiskool.ee
Priit Aavik
EOK III kategooria ujumistreener
Tel: 56283507
E-mail: priit.aavik@yahoo.com
Henry Hein EOK V kategooria ujumistreener
Tel: 56690700
E-mail: henry@ujumiskool.ee
Leili Hein EOK VI kategooria ujumistreener
Tel: 59123190
E-mail: leili.hein@mail.ee
Lea Ilves Tel: 55632616
E-mail: lea.ilves@tyg.edu.ee
Kaire Indrikson EOK VI kategooria ujumistreener
Tel: 5230307
E-mail: kaireindrikson@hot.ee
Andrus Jaamul EOK IV kategooria ujumistreener
Tel: 5097442
E-mail: andrus.jaamul@gmail.com
Tanel Karu Tel: 53322475
E-mail: tanel@ujumiskool.ee
Kristo Krinpus EOK V kategooria ujumistreener
Tel: 5057585
Epp Kruusmaa Swim Australia Teacher of Competitive Strokes
Tel: 53306954
E-mail: epp.kruusmaa@gmail.com
Martin Liivam├Ągi EOK III kategooria ujumistreener
Tel: 53781230
E-mail: mliivamagi@gmail.com
Irina Olmre EOK V kategooria ujumistreener
Tel: 5570282
E-mail: irinaolmre@hotmail.com
Marilin Raudsik Tel: 56666218
E-mail: marilinraudsik@hotmail.com
Viive Soll EOK V kategooria ujumistreener
Tel: 5207428
Anni Viik EOK IV kategooria ujumistreener
Tel: 55582441
E-mail: anni.viik16@gmail.com